Facebook Sayfamızı Beğenin!

Hakkımızda

​1980 yılında Amerika’da kurulan Herbalife International, insanların daha iyi beslenerek daha sağlıklı olabilmeleri için çeşitli araştırmalar yapmaya kendisini adamış olan bir wellness şirketidir. Şirketin bugün piyasada bulunan onlarca ürünü bulunmaktadır. Bu ürünler sayesinde başarılı bir şekilde kilo kontrolü sağlanıyor, dengeli beslenmenin ilk adımı atılıyor, kişisel bakım daha da geliştiriliyor ve mali kazançlar elde edebiliyorsunuz. Herbalife çalışanına değer veren ve en küçük çapta çalışanını bile kucaklayan bir kuruluştur.

Herbalife ürünleri profesörler, doktorlar, beslenme uzmanları tarafından kişilerin daha iyi bir yaşama sahip olabilmeleri için geliştirilmiştir. Bu ürünler sayesinde doğada bulunan ve şifa dağıtan bitkiler kullanılarak elde edilen tozlar ile bireylerin daha sağlıklı yaşaması sağlanıyor.

Bilimsel Danışma Kurulu, Herbalife ürünlerinin geliştirilmesinde etkili olan asıl güçtür. Bu güç sayesinde bilim adamları ve uzmanlardan oluşan ekipler sürekli olarak yeni araştırmalar yapmakta ve Herbalife’ı sürekli olarak geliştirmektedirler. Bu geliştirmeler sayesinde de Herbalife günümüzde yüksek standartlara ulaşmayı başarmıştır.

Herbalife günümüzde 90 ülkede 75 milyon kişiye ulaşmayı başarmıştır ve bu sayı her geçen gün daha da artmaktadır. Özellikle sağlıklı beslenmek isteyen ve kilolarından kurtulmak isteyenler Herbalife ürünlerini çok sık olarak tercih etmektedir.

Herbalife ürünlerinin sağlamış olduğu sayısız fayda bulunuyor. Ürünler içerisinde yer alan vitamin, protein ve mineraller sayesinde vücudun ihtiyacı olan besinler temin ediliyor. Bu sayede de vücut gün içerisinde hiçbir zaman bitkin düşmüyor ve bireyler kendilerini sürekli olarak enerjik hissediyorlar. Bunun yanı sıra Herbalife ürünleri bireyleri düzenli beslenmeye de teşvik ediyor. Bu sayede sağlıklı bir şekilde beslenmeye başlıyor ve hastalıklara karşı daha dirençli hale geliyorsunuz. Herbalife ürünlerinin diğer bir faydası ise kilo kontrolünü sağlaması. Düzenli beslenme sayesinde bireyler zamanla aşırı  kilolarından kurtularak istedikleri vücut yapısına kavuşuyorlar.

http://www.farki-hissedin.com olarak Herbalife Türkiye’ye geldiğinden bu yana Herbalife’ın distribütörlüğünü yapmakta ve Herbalife ürünlerini sizlere ulaştırmaktayız. Sitemizde bulunan ürünlerin hepsi orijinal Herbalife ürünleridir. Herbalife ürünleri almak istediğinizde sizde bizimle iletişime geçebilir ve çalışanlarımızdan ürünler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız sizlere her türlü konuda seve seve yardımcı olacaktır. Sizde kaliteli bir hizmet almak için bizimle iletişime geçmelisiniz.

Powered By OpenCart. Theme by raviG and coloring Onurca